Diskuzní fórum

Nesehnatelné DVD House?

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Drunk_Queen
Redaktor | Cool level: 54 | Jack Shephard
20. 10. 2019 / 22:54:55 (před 4 roky)
off
Pandora Rosalez napsal(a):

Ahoj,

nemáte prosím někdo na prodej DVD Dr. House? Chybí mi komplet 5. a 8. série, nemůžu to nikde sehnat. Chtěla jsem si koupit kompletní box, ale je to marné, s CZ dabingem už se to nedá sehnat... :(

Díky.

Co tohle, při nejhorším?

avatar uživatele
JindNovo
VIP | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
2. 4. 2020 / 01:11:50 (před 4 roky)
off

To už asi sehnat v CZ jen tak nepůjde. Změna českého zastoupení Universalu z Bontonfilmu na Magic Box způsobila, že téměř vše, co bylo u vydavatele skladem, šlo na likvidaci. A když vše, tak vše... filmy, seriály, kolekce, steelbooky,... Leda doufat, že to Magic Box někdy sám vydá (pochybuji) nebo lidé jako já budou prodávat sbírky.

Svět není nikdy černej ani bílej, jen někdy nechává stíny na duši
avatar uživatele
JindNovo
VIP | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
2. 4. 2020 / 14:45:05 (před 4 roky)
off

Tak já taky reagoval především na to CZ :)
Důvod je prostý, logo Bontonfilmu na obalu, disku a/nebo přímo při přehrávání. Zní to malicherně, ale bohužel... Magic Box si to raději vydá znovu.

Co se týkalo House, byla to skladová zásoba v jednotkách kusů, stejně tak komplety. Celkově šlo na likvidaci několik desítek palet. Pod Universal totiž patří i DreamWorks.

Svět není nikdy černej ani bílej, jen někdy nechává stíny na duši
Editováno: 1x | Naposledy: 2. 4. 2020 / 14:45:21