Diskuzní fórum

Chicago Fire

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
20. 2. 2020 / 23:17:10 (před 4 roky)
on

Tak já tedy budu postovat titulky sem ;). Ale mějte na paměti, že stav překladu budu i nadále zveřejňovat na timeline a sem půjdou jenom linky na hotové titulky okej ;)? Díky :-). A tento týden je pauza jen tak mimochodem, pro ty, co to ještě nezaregistrovali :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
VitekV
Dlouholetý uživatel | Cool level: 3 | Alexandr 'Lexa' Bůček
22. 2. 2020 / 16:22:32 (před 4 roky)
off
andromache napsal(a):

Tak já tedy budu postovat titulky sem ;). Ale mějte na paměti, že stav překladu budu i nadále zveřejňovat na timeline a sem půjdou jenom linky na hotové titulky okej ;)? Díky :-). A tento týden je pauza jen tak mimochodem, pro ty, co to ještě nezaregistrovali :-).

Moc děkuju :-)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
2. 3. 2020 / 19:48:08 (před 4 roky)
on

Titulky k verzi chicago.fire.s08e15.web.x264-xlf.mkv. Snad se budete nudit míň než já :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
JeffyCzech
Dlouholetý uživatel | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
2. 3. 2020 / 19:57:41 (před 4 roky)
off
avatar uživatele
Blanka1
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
2. 3. 2020 / 20:28:18 (před 4 roky)
off

Moc děkuji :-)

avatar uživatele
Iwet
Dlouholetý uživatel | Cool level: 1 | Luke Dunphy
3. 3. 2020 / 15:37:42 (před 4 roky)
off

Děkuji za titulky :)

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
9. 3. 2020 / 23:26:58 (před 4 roky)
on

Chicago.Fire.S08e16

Enjoy ;). Je to verze Chicago.Fire.S08E16.HDTV.x264-SVA.mkv

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
zena52
Uživatel od první verze | Cool level: 0 | Margaret 'Maggie' Simpson
10. 3. 2020 / 10:05:37 (před 4 roky)
off

Díky za další titulky.

avatar uživatele
bettyragy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 28 | Timothy McGee
11. 3. 2020 / 15:20:28 (před 4 roky)
off

který ten díl byl v tom crossoveru s ch pd? Už jsem to zapomněla a nemůžu to dohledat, díky.

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
11. 3. 2020 / 16:30:22 (před 4 roky)
on
bettyragy napsal(a):

který ten díl byl v tom crossoveru s ch pd? Už jsem to zapomněla a nemůžu to dohledat, díky.

Teď nevím který myslíš, bylo jich letos víc (dva :D). První byl někdy na začátku a byl to cross i s Med a druhý byl ten minulý (8x15), který se křížil jen s PD 7x15 :-).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
1/13
1234567 ... 13