Diskuzní fórum

Výzva 2021

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
11. 1. 2021 / 15:45:59 (před 3 roky)
off

Oficiální vlákno k výzvě 2021. Tady můžete doporučovat ostatním seriály do různých kategorií či se ujišťovat, jestli se seriál do určitých kategorií hodí.


FAQ

Můžu použit jeden seriál do více kategorií?
Ne. Co kategorie to jiný seriál.

Můžu použit seriál, co už teď sjíždím podruhé?
Ne. Každý zadaný seriál (respektive pilot či epizoda toho seriálu) musí být viděn poprvé.

Co jsou ty měsíční výzvy?
Speciální výzvy, které odtajňujeme v průběhu roku. Jedinou podmínkou navíc je, že klíčová epizoda musí být viděna až po zveřejnění zadání.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 3x | Naposledy: 2. 2. 2021 / 06:52:54
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
11. 1. 2021 / 16:42:48 (před 3 roky)
on
avatar uživatele
Jerremy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
11. 1. 2021 / 17:59:20 (před 3 roky)
off

Nejak netusim, co si predstavit pod timhle :-(
Pilot seriálu, který je antologií

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
11. 1. 2021 / 18:04:46 (před 3 roky)
on
Jerremy napsal(a):

Nejak netusim, co si predstavit pod timhle :-(
Pilot seriálu, který je antologií

Každá série má svůj vlastní příběh / postavy / obsazení, případně může být i každá epizoda úplně o něčem jiném. Např. Fargo, American Horror Story, True Detective, American Crime Story, Room 104 atd.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
11. 1. 2021 / 18:05:05 (před 3 roky)
off
Jerremy napsal(a):

Nejak netusim, co si predstavit pod timhle :-(
Pilot seriálu, který je antologií

Např. Room 104. Buď každý díl je o něčem jiném, nebo případně každá série.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 48 | Sarah Walker
11. 1. 2021 / 18:24:53 (před 3 roky)
off

Rozumím tedy dobře, že u tématu 14. Pilot seriálu, jehož název tvoří více než pět slov (včetně členů) má mít název 6 a více slov?

A v zadání výzvy je v článku u 9. tématu Pilot seriálu, ve kterém se naráží na jiný seriál, kdežto na profilu 9. Pilot, ve kterém se naráží na jiný seriál. Jak to má být správně? (Jestli jsem tu cca půlhodinu, během které jsem procházela všechny seriály ze chci vidět a narážky v nich, neobětovala zbytečně :))

Když jsem si vybírala seriály k tématům, nejtěžší mi přišel voiceover, ale pak jsem si uvědomila, že stačí vybrat nějaký dokument, takže něco s Davidem Attenboroughem to jistí. Obecně se mi ty obsahové hůř odhadují, ale je na to koneckonců celý rok.

Editováno: 1x | Naposledy: 11. 1. 2021 / 18:25:39
avatar uživatele
Jerremy
Dlouholetý uživatel | Cool level: 34 | John Watson
11. 1. 2021 / 18:25:08 (před 3 roky)
off
ragelly napsal(a):

Každá série má svůj vlastní příběh / postavy / obsazení, případně může být i každá epizoda úplně o něčem jiném. Např. Fargo, American Horror Story, True Detective, American Crime Story, Room 104 atd.

Aha ... diky.
Takze jeste napriklad: Black Mirror (ktery jsem jiz videl minuly rok, takze ted asi do vyzvy 2021 jedna nepatri)
Ale ve watchliste jsem nasel Dimension 404 - takze pokud se mi povede najit, kde na neho kouknout, mohl bych si odskrtnout. ;)

avatar uživatele
janecek
Uživatel od první verze | Cool level: 29 | Ovečka Shaun
11. 1. 2021 / 18:29:34 (před 3 roky)
on

pilot serialu si musim zaskrtnut ako “videne” v epizodach, a az tak ho pridat do policka kategorie? alebo to uz neplati?

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
11. 1. 2021 / 18:36:07 (před 3 roky)
off
Litocha napsal(a):

Rozumím tedy dobře, že u tématu 14. Pilot seriálu, jehož název tvoří více než pět slov (včetně členů) má mít název 6 a více slov?

A v zadání výzvy je v článku u 9. tématu Pilot seriálu, ve kterém se naráží na jiný seriál, kdežto na profilu 9. Pilot, ve kterém se naráží na jiný seriál. Jak to má být správně? (Jestli jsem tu cca půlhodinu, během které jsem procházela všechny seriály ze chci vidět a narážky v nich, neobětovala zbytečně :))

Když jsem si vybírala seriály k tématům, nejtěžší mi přišel voiceover, ale pak jsem si uvědomila, že stačí vybrat nějaký dokument, takže něco s Davidem Attenboroughem to jistí. Obecně se mi ty obsahové hůř odhadují, ale je na to koneckonců celý rok.

Přesně a konkrétně pilot.

Voiceover jsem vyřešil za sebe Bridgertonem. Tipuji, že v průběhu roku někdo udělá seznam, já popřidávám snad tagy, když něco uvidím a vzpomenu si.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
11. 1. 2021 / 18:36:28 (před 3 roky)
off
janecek napsal(a):

pilot serialu si musim zaskrtnut ako “videne” v epizodach, a az tak ho pridat do policka kategorie? alebo to uz neplati?

Je to ideální postup, ale není podmínka.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
1/14
1234567 ... 14