Diskuzní fórum

Výzva 2023

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
9. 1. 2023 / 14:13:26 (před 67 týdny)
off

Již dnes!

Oficiální vlákno k výzvě 2023. Tady můžete doporučovat ostatním seriály do různých kategorií nebo se ujišťovat, jestli se seriál do určitých kategorií hodí.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 9. 1. 2023 / 14:14:12
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
9. 1. 2023 / 17:08:49 (před 67 týdny)
on
Fruiko napsal(a):

Již dnes!

Oficiální vlákno k výzvě 2023. Tady můžete doporučovat ostatním seriály do různých kategorií nebo se ujišťovat, jestli se seriál do určitých kategorií hodí.

Okej, tak to mi můžeš rovnou vysvětlit tu ciferaci :-). Jako že to musí být dělitelné třemi, nebo že součet musí dávat jednocifernou trojku (jako v numerologii)? A ještě, ten duchovní může být i falešný? Suší se mi tam irreverent, který by se krásně hodil :-). Jo a ještě.. Protinožci jsou i Nový Zéland ne? Nebo to nutně musí být jenom Austrálie?

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
Editováno: 1x | Naposledy: 9. 1. 2023 / 17:10:57
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
9. 1. 2023 / 17:12:33 (před 67 týdny)
off
andromache napsal(a):

Okej, tak to mi můžeš rovnou vysvětlit tu ciferaci :-). Jako že to musí být dělitelné třemi, nebo že součet musí dávat jednocifernou trojku (jako v numerologii)? A ještě, ten duchovní může být i falešný? Suší se mi tam irreverent, který by se krásně hodil :-).

Sčítáš čísla tak dlouho dokud ti nezůstane jedna cifra. Shodou okolností pokud je ciferný součet (tedy i ciferace) dělitelný třemi, tak je původní číslo tak dělitelné třemi.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
9. 1. 2023 / 17:16:50 (před 67 týdny)
off
andromache napsal(a):

Okej, tak to mi můžeš rovnou vysvětlit tu ciferaci :-). Jako že to musí být dělitelné třemi, nebo že součet musí dávat jednocifernou trojku (jako v numerologii)? A ještě, ten duchovní může být i falešný? Suší se mi tam irreverent, který by se krásně hodil :-). Jo a ještě.. Protinožci jsou i Nový Zéland ne? Nebo to nutně musí být jenom Austrálie?

Falešný se počítá. Beru i Nový Zéland i když počítám, že většina bude mít Austrálii.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
9. 1. 2023 / 17:27:06 (před 67 týdny)
on
Fruiko napsal(a):

Sčítáš čísla tak dlouho dokud ti nezůstane jedna cifra. Shodou okolností pokud je ciferný součet (tedy i ciferace) dělitelný třemi, tak je původní číslo tak dělitelné třemi.

Aha, takže jako když si počítáš životní číslo v numerologii :-). To zas bude počítání, ach jo :D.

Fruiko napsal(a):

Falešný se počítá. Beru i Nový Zéland i když počítám, že většina bude mít Austrálii.

Bezva, to jsem ráda, že jsem si toho Irreverenta nakonec nechala na později a nechtělo se mi do něj. A většina možná, ale mě se tam válí myslím dva novozélandské kousky, které taky odkládám a jak hezky se hodí.. A jinak jsem zvědavá na nárůst hodnocení a sledovanosti Wentworthu, ale to jen tak na okraj :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Lord Edmund Blackadder
Redaktor | Cool level: 33 | Jack Carter
9. 1. 2023 / 17:37:18 (před 67 týdny)
off

Pro ty, kteří se nechtějí otravovat ciferací, roky s výslednou ciferací 3 od roku 1950 jsou:

1956, 1965, 1974, 1983, 1992, 2001, 2010, 2019

Jinak nějaké typy na seriály podle her? Čím starší, tím lepší :D, je-li nějaký seriál podle Doomu nebo Wolfensteina, tak je to pro mě jasný kandidát :D

I have a cunning plan...
Editováno: 1x | Naposledy: 9. 1. 2023 / 17:41:20
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
9. 1. 2023 / 18:03:06 (před 67 týdny)
on
Lord Edmund Blackadder napsal(a):

Pro ty, kteří se nechtějí otravovat ciferací, roky s výslednou ciferací 3 od roku 1950 jsou:

1956, 1965, 1974, 1983, 1992, 2001, 2010, 2019

Jinak nějaké typy na seriály podle her? Čím starší, tím lepší :D, je-li nějaký seriál podle Doomu nebo Wolfensteina, tak je to pro mě jasný kandidát :D

Hru podle Dooma nebo Wolfensteina by musela dělat nějaká kabelovka co se nebojí krve :D. Jinak já znám jenom ty čerstvé adaptace, takže tam s utrpením šoupnu Last of Us..

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
arthurcz
VIP | Cool level: 22 | Chandler Bing
9. 1. 2023 / 18:09:30 (před 67 týdny)
off

Ahoj, asi úplně nepobírám jak je myšleno téma 13. Jako že tři slova na a b c v jakémkoli poadí nebo tři slova třeba a m z v tomto pořadí? Dík za vyzvětlení.

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 117 | Neal Caffrey
9. 1. 2023 / 18:14:23 (před 67 týdny)
off
arthurcz napsal(a):

Ahoj, asi úplně nepobírám jak je myšleno téma 13. Jako že tři slova na a b c v jakémkoli poadí nebo tři slova třeba a m z v tomto pořadí? Dík za vyzvětlení.

To druhé. Např. A Daughter Just Like You.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
AdaW
Dlouholetý uživatel | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
9. 1. 2023 / 18:45:42 (před 67 týdny)
off

Existuje nějaký způsob, jak bych si mohla vyfiltrovat třeba všechny seriály podle hry? Mrkla jsem na profil toho již zmíněného The Last of Us, kde jsem si všimla, že je tag "podle hry", nicméně kliknout na něj nejde, aby mi to ukázalo i další seriály se stejným tagem. :D

1/11
1234567 ... 11