Diskuzní fórum

Trofeje

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
Hrus
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
6. 1. 2012 / 14:54:40 (před 12 roky)
off

Ahoj, chtěl jsem založit nějakej obecnej pokec o trofejích...

Například já bych chtěl vědět, proč já, téměř zapřisáhlý nepřítel britských seriálů (který asi jako jediný má ohodnocený Červneného trpaslíka 50% a nevydržel u něj víc jak 5 epizod), mám v trofejích Britofil!
Moje hodnocení britských seriálů zde:
Demons 50%
Planet Earth 80%
Primeval 30%
Merlin 50%
Red Dwarf 50%


Já trofej britofil nechci! :)
Ne, v pohodě. jen mě to pobavilo.

Jinak jsou trofeje skvělé. Hodně mě pobavil třeba název trofeje "155 - doktor je tu hned"

avatar uživatele
zipacna
Uživatel od první verze | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
6. 1. 2012 / 15:00:11 (před 12 roky)
off

Můžeš být klidně nepřítel britských seriálů, ale trofej máš určitě za to, že jsi jich ohodnotil určitý počet. ;)

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
6. 1. 2012 / 15:03:02 (před 12 roky)
off
Hrus napsal(a):

Ahoj, chtěl jsem založit nějakej obecnej pokec o trofejích...

Například já bych chtěl vědět, proč já, téměř zapřisáhlý nepřítel britských seriálů (který asi jako jediný má ohodnocený Červneného trpaslíka 50% a nevydržel u něj víc jak 5 epizod), mám v trofejích Britofil!
Moje hodnocení britských seriálů zde:
Demons 50%
Planet Earth 80%
Primeval 30%
Merlin 50%
Red Dwarf 50%


Já trofej britofil nechci! :)
Ne, v pohodě. jen mě to pobavilo.

Jinak jsou trofeje skvělé. Hodně mě pobavil třeba název trofeje "155 - doktor je tu hned"

Počet seriálů ohodnocených pozitivně (tedy 60 % a více) a na nichž se podílela VB = 9
Počet ryze britských seriálů ohodnocených pozitivně = 4

Na základě těchto dvou hodnot algoritmus vyhodnotil, že si zasloužíš základní trofej... I když možná pravda - na tu základní, je to nastaveno trochu "ležérně". Ale neboj na hvězdičku se jen tak nedostaneš s tímhle přístupem. ;-)

zipacna napsal(a):

Můžeš být klidně nepřítel britských seriálů, ale trofej máš určitě za to, že jsi jich ohodnotil určitý počet. ;)

Jen za počet to není. Musí tam být alespoň trochu pozitivní vlna, viz výše.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
Editováno: 1x | Naposledy: 6. 1. 2012 / 15:03:52
avatar uživatele
Hrus
Uživatel od první verze | Cool level: 11 | Morgan Guillermo Grimes
6. 1. 2012 / 15:12:11 (před 12 roky)
off

OK, najdu je a sejmu je! :)

EDIT: ok. jsou tam jeste Misfits a asi par dalsich jako Band of Brothers... tak mozna jsem trochu Britofil ani sem o tom nevedel :)

Editováno: 1x | Naposledy: 6. 1. 2012 / 15:22:21
avatar uživatele
zipacna
Uživatel od první verze | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
6. 1. 2012 / 15:19:01 (před 12 roky)
off
Hrus napsal(a):

OK, najdu je a sejmu je! :)

AntiBrite :D

Aby tě sežral velkej pes!
avatar uživatele
Hruzka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
6. 1. 2012 / 15:42:20 (před 12 roky)
off

tak já jsem na trofej "britofil" naopak pyšná... mě spíš vadí, že mám trofej "Seriálový vlastenec", když jsem zapřísáhlý odpůrce většiny českých seriálů :D.a vůbec vlastenec rozhodně nejsem..

avatar uživatele
naninka358
Redaktor | Cool level: 100 | Homer Jay Simpson
6. 1. 2012 / 15:51:38 (před 12 roky)
off
Hruzka napsal(a):

tak já jsem na trofej "britofil" naopak pyšná... mě spíš vadí, že mám trofej "Seriálový vlastenec", když jsem zapřísáhlý odpůrce většiny českých seriálů :D.a vůbec vlastenec rozhodně nejsem..

Tu trofej mám taky, přisuzuji to velkému počtu ohodnocených večerníčků ;-)

avatar uživatele
tik.tak
Uživatel od první verze | Cool level: 16 | Number 6
6. 1. 2012 / 15:54:26 (před 12 roky)
off
naninka358 napsal(a):

Tu trofej mám taky, přisuzuji to velkému počtu ohodnocených večerníčků ;-)

Já ji dostal asi před 5 minutama a myslím si, že prim taky hrají večerníčky, které člověk nostalgicky hodnotí. :-D

Když všechno selže, přečti si návod a nikdy se nehrab v něčem, co funguje.
avatar uživatele
Hruzka
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
6. 1. 2012 / 15:57:28 (před 12 roky)
off

nevím kde jinde se zeptat tak se zeptám tady..Mám trofej "Vyhledávaný kamarád", ale popravdě nikoho na serialzone neznám a tak by mě zajímalo, kdo si mě přidal do přátel..Asi jsem slepá, ale nikde to nevidím.. Může mi někdo poradit kde to najdu? ..

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
6. 1. 2012 / 16:07:25 (před 12 roky)
off
Hruzka napsal(a):

nevím kde jinde se zeptat tak se zeptám tady..Mám trofej "Vyhledávaný kamarád", ale popravdě nikoho na serialzone neznám a tak by mě zajímalo, kdo si mě přidal do přátel..Asi jsem slepá, ale nikde to nevidím.. Může mi někdo poradit kde to najdu? ..

V tom obdélníčku, jak máš své přátele, je vpravo dole odkaz Mají mě v přátelích, když klikneš, v tabulce se objeví ti uživatele, kteří si tě přidali :)

1/30
1234567 ... 30