Diskuzní fórum

Pozadí webu

Netrpíme sprostá slova.

V diskuzi netolerujeme nic, co odporuje platným zákonům ČR, tedy žádný warez a podobně!

Jeden vykřičník a jeden otazník je až dost. Nemusíš jich udělat deset za sebou. To samé platí o smajlících.

Čeština má nějaká pravidla, tak by bylo fajn je dodržovat.

CAPS LOCK je zlo.

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
13. 6. 2021 / 21:08:15 (před 2 roky)
off

Zkusím mu je poslat a uvidíme, jestli se slituje :D

Náhledy jsou koukám tajemné, takže musíte rozkliknout a mrknout :D

Editováno: 1x | Naposledy: 13. 6. 2021 / 21:08:50
avatar uživatele
kate23
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
13. 6. 2021 / 23:49:49 (před 2 roky)
off
ragelly napsal(a):

Zkusím mu je poslat a uvidíme, jestli se slituje :D

oooo, Loki moc pěkné :-D a je tam i Shadow and Bone, ještě lepší :-) držme si palce..... díky ;)

avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 130 | Gordon Ramsay
15. 6. 2021 / 10:55:53 (před 2 roky)
off
kate23 napsal(a):

oooo, Loki moc pěkné :-D a je tam i Shadow and Bone, ještě lepší :-) držme si palce..... díky ;)

Všechna pozadí jsou v systému, takže si můžeš vybírat :)

avatar uživatele
kate23
Uživatel od první verze | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
15. 6. 2021 / 22:19:27 (před 2 roky)
off
ragelly napsal(a):

Všechna pozadí jsou v systému, takže si můžeš vybírat :)

moc moc děkuji!!!! to je úžasné :-)

avatar uživatele
_Martin_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
14. 1. 2022 / 06:39:30 (před 2 roky)
off

Možná dělám něco špatně a jsem úplně blbej 😂 Ale čím to je, že si změním pozadí na webu a vůbec se mi to nezobrazuje? Mám jenom modrou plochu.

"Pozor, pozor všemu osazenstvu dnes večer uvádíme komedii Lakomec aneb major horníkem. V hlavní roli Frank řečený Zlatoústý Burns."
avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
14. 1. 2022 / 08:47:54 (před 2 roky)
on
Martin Chachan Kukurůza napsal(a):

Možná dělám něco špatně a jsem úplně blbej 😂 Ale čím to je, že si změním pozadí na webu a vůbec se mi to nezobrazuje? Mám jenom modrou plochu.

Tam máš nastavené, že chceš jednobarevné, vlastní barvu. Modrou. Musíš dát konkrétní, nebo náhodné každý den / přihlášení.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
_Martin_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
15. 1. 2022 / 06:46:36 (před 2 roky)
off
Fruiko napsal(a):

Tam máš nastavené, že chceš jednobarevné, vlastní barvu. Modrou. Musíš dát konkrétní, nebo náhodné každý den / přihlášení.

Říkám, že jsem blbej 😂 ... díky 😎

"Pozor, pozor všemu osazenstvu dnes večer uvádíme komedii Lakomec aneb major horníkem. V hlavní roli Frank řečený Zlatoústý Burns."
avatar uživatele
libor42
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
24. 2. 2023 / 12:10:05 (před 59 týdny)
off

Bylo by možné vrátit opět funkci oznámení, že se blíží vypršení platnosti funkcionality pozadí webu? Třeba poslední dny se zbytečně rozčiluju, že mám na pozadí reklamu (hned mi na mysl nepřišlo, že mi vypršela platnost pozadí, někdy ty ty reklamy byli i hezké a nevadily), která navíc výrazně deformuje samotnou informační část webu. Výsledkem je zjištění, že mi vypršela platnost nastavení. Dřív mi přišlo upozornění, já hned dal prodloužení a bylo... :)

avatar uživatele
Fruiko
Boss nejvyšší | Cool level: 116 | Will McAvoy
24. 2. 2023 / 12:51:15 (před 59 týdny)
on
libor42 napsal(a):

Bylo by možné vrátit opět funkci oznámení, že se blíží vypršení platnosti funkcionality pozadí webu? Třeba poslední dny se zbytečně rozčiluju, že mám na pozadí reklamu (hned mi na mysl nepřišlo, že mi vypršela platnost pozadí, někdy ty ty reklamy byli i hezké a nevadily), která navíc výrazně deformuje samotnou informační část webu. Výsledkem je zjištění, že mi vypršela platnost nastavení. Dřív mi přišlo upozornění, já hned dal prodloužení a bylo... :)

Ok, píšu si to do todo na příští týden.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
libor42
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
24. 2. 2023 / 15:29:44 (před 59 týdny)
off
Fruiko napsal(a):

Ok, píšu si to do todo na příští týden.

Díky.