June u sebe ubytuje svého starého známého Forda, který spolupracoval s jejím manželem Byronem. Neal je ostražitý, protože se obává, že Byron se svou minulostí kriminálníka nepřestal a mohl by tak ohrozit June. Nechá proto prověřit otisky na minci, co mu Byron při přivítání hodí. Otisky na ní patří Jonasovi, muži podezřelému z vraždy. Rozjíždí se tak vyšetřování, aby se zjistilo, co má Jonas za lubem a co s tím má společného Ford.
Pozor následuje podrobný obsah včetně spoilerů
Neal pozve Petera na večeři, aby mohli vyzjistit víc. S tím Peter nesouhlasí, protože by se musel vydávat za kolegu Neala, který není zrovna ctihodný občan. Neal ho proto obejde a zavolá Elizabeth. Při večeři Neal objeví v jedné z místností tiskařský podklad pro americké stodolarovky z roku 1991, které následně, když je chce ukázat Peterovi, zmizí. Tyto bankovky nemají ještě taková bezpečnostní opatření a dají se tak lépe zfalšovat. Ford při výslechu tvrdí, že chránil June před Jonasem a raději sám podklad ukradl a navíc dal Jonasovi seznam, co všechno potřebuje pro zfalšování bankovek. Peter vyšle Forda a Neala do utajení, aby nahráli přiznání Jonase. Neal se vydává za padělatele, původní padělatel, který se měl na tisku podílet, byl sebrán FBI. Vše jde jako po másle, než Ford zmíní, že původní padělatel byl zatknut za špatně padělané baseballové pálky. To totiž Jonas neřekl. Neal zachrání situaci tím, že přizná, že to on dal FBI tip, aby ho zatkli a tím on se tak mohl podílet na této velké akci. Dodávka s potřebnými papíry je vypravena na cestu, aniž by o tom bylo řečeno Peterovi. Navíc Ford a Jonas zmizí z dohledu FBI. Neal je odveden Jonasovými muži dřív, než ho Peter zkontaktuje. Neal je přinucen účastnit se přepadení dodávky a poté všichni zmizí. Peter se spojí s Mozziem, aby zjistili, co má Ford za lubem, protože je jim jasné, že to celé narafičil a chystá zdrhnout. Peter si vzpomene, že mu Ford nechtěl ukázat fotky ve fotoalbu June. Na jedné z nich stojí June, její manžel Byron a Ford před Lenox Lounge. Ten vlastnil Byron a byla tam zadní místnost určená pro hraní karet. Při tisknutí bankovek je slyšet houkání policejních vozů, Jonas se vyběhne ven podívat, co se děje a Byron zatím prohodí kufříky. Toho si všimne Neil a prohodí je nazpátek. Jonas zdrhne s penězi a Neal začne Fordovi rozmlouvat jeho úmysl, dává mu další druhou šanci. Ford ji ale nevyužije a odejde s kufříkem. Neil je zklamaný a Peter mu vysvětluje, co Ford nepochopil, ale Byron ano a to, že neexistuje nic jako poslední skórování.
Ke konci epizody se Peter dívá do fotoalba, na jedné z fotografií je June s JFK. Jedná se o skutečnou fotku Diahann Carroll (June) s prezidentem Johnem F. Kennedym z roku 1962.
Neal: Mezi námi profesionály, jak to, že nemáte otisky? Ford: Přece pemza. Léta si s ní každý ráno drhnu prsty. Peter: Probudit se, vyčistit si zuby a seškrábnout si důkazy z konečků prstů.
padouch: Jak dlouho se vy dva znáte? Neal: Asi pět let? Pomáhal jsem tehdy našemu společnýmu příteli. Ford: Odvedl nejlepší práci, co jsem kdy viděl. Neal: Dělám pasy, řidičáky... Ford: Zůstali jsme v kontaktu, už jsem ho využil čtyřikrát. Neal: Pětkrát. Nezapomeň na tu... Ford: To bylo jen mezi námi. Neal: Jo... padouch: Uvidíme, co předvede. Peter:(v dodávce) Mám pocit, jako by mluvili kriminálnicky.