Leo je nadšený pro projekt protiraketového štítu, a snaží se prezidenta přesvědčit o důležitosti tohoto projektu i přes jeho značné neúspěchy.
Prezident vítá nové velvyslance hned několika zemí. Do poslední chvíle není zřejmé, koho vyšle Spojené království. Leo s výběrem není spokojený, zato Donna se nemůže dočkat osobního setkání.
Toby, který byl pracovně mimo Washington, po návratu zjišťuje, že prezident má přednést projev na ekologické konferenci. Problém je v tom, že je pouze náhradním řečníkem, což může působit dojmem, že prezident je posluhovačem enviromentálních lobbistů. Tobymu vadí, že to s ním nikdo nezkonzultoval. S Leoem se dohodnou na kompromisu, o kterém ale Samovi, který proslov pečlivě připravoval, neřeknou.
C.J. má v New Yorku přesvědčit komika Sykese, aby odmítl nabídku moderování akce, které se prezident zúčastní. Když Bartlet kandidoval, Sykes na demokratické benefiční akci pronesl kontroverzní vtip, a Bílý dům nechce, aby to tisk znovu vytáhl. Komik je dotčený, že se ho tehdy C.J. nezastala.
Leovi je řečeno, že má dvě minuty a deset sekund na to, aby došel pro prezidenta a mohli tak sledovat test zneškodnění rakety společně. Když se do místnosti Leo vrátí i s prezidentem, k cíli zbývá 50 sekund. Za dobu, která mezitím uběhla, by však Leo sotva stačil dojít k Oválné pracovně, natož se i vrátit.
Reportérka se ptá C.J., v jakém pořadí prezident přijme a jmenuje čtyři nové velvyslance, kteří mají do Washingtonu v týdnu dorazit. C.J. ale následně mluví o velvyslancích pěti zemí - Thajska, Švédska, Argentiny, Burkina Faso a Velké Británie.
V epizodě se opakovaně mluví o Velké Británii (anglicky Great Britain), a to i z úst úředníka ministerstva zahraničí, který velvyslance představuje prezidentovi. Správný název země je však Spojené království Velké Británie a Severního Irska (anglicky United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland), případně zkráceně Spojené království (United Kingdom). Zaměstnanec ministerstva zahraničí by správný název měl znát a při oficiální ceremonii, byť neformální, jak zmíní C.J., oznámit správně, aby se vyhnul mezinárodnímu faux pas.
Prezident se omlouvá lordu Marburymu, že musel čekat, ale že velvyslance musí přijmout v pořadí, v jakém do Washingtonu dorazili, a velvyslanec Argentiny ho v tomto směru porazil. Při tiskovce na začátku epizody však C.J. řekla, že argentinský velvyslanec bude třetí v pořadí, následován velvyslancem Burkiny Faso a velvyslanec Velké Británie jako poslední, protože zatím nebyl v domovině jmenován.
Donna:(o lordu Johnu Marburym) Cítíte se ohrožení jeho brilantností? Josh: Ani já ani Leo se necítíme ohroženi jeho genialitou, vzhledem nebo šarmem. Přesto je to bláznivý Brit a my jsme zatraceně vděční, že je mezi námi oceán.