Pajky
Jméno | Pavel Lepič | |
Věk | 36 let (Vodnář) | |
Bydliště | UK | |
— | ||
— | ||
— | ||
Poznámka | — |
V zákulisí televizních zpráv
Aaron Sorkin - na jeho "poslední" seriál jsem se těšil a to z prostého důvodu. Minule (Studio 60) mě dokázal nejen zaujmout, ale i téměř nadchnout. Takže seriál ze zákulisí zpravodajské stanice bylo tedy určitě něco, co má mojí pozornost. Obsazení je skvělé, Jeff Daniels v hlavní roli úžasnej (nevzpomenete si na Blbý a blbější) a zbytek štábu si mi taky zamlouval. Kromě hlavní hvězdy (Will) nemůže chybět ani nadřízený (Charlie), podřízená (MacKenzie) nebo všehoschopný (Jim). Najdeme tady samozřejmě jak krasavici (Sloan), tak i obyčejnou holku (Maggie) nebo snaživce (Neal) či machýrka (Don). Všechno je namícháno tak akorát a kromě samotného zpravodajství se náležitě rozvíjejí i vztahy mezi kolegy. První série mě bavila a chytila, velkým plusem bylo zakomponování skutečných událostí. I když na mě samozřejmě některé části (Usama) nepůsobily tak, jako na americké publikum, tak si myslím, že se prostě zadařilo. Za sledování to rozhodně stojí a těším se na zbytek seriálu.
Druhá série přichází trochu s jiným konceptem. V úvodu se dozvíme, že se něco stalo a v průběhu série postupně odkrýváme, co to bylo a proč se to stalo. Série je tak jiná, ale nedá se říct jestli horší nebo lepší. Největší proměnou mezi postavami projde Maggie, která se z příjemné holky od vedle stává poměrně nesympatickou megerou, aby si na konci napravila reputaci. Závěr série funguje líp než v první řadě a určitě by mohl sloužit i jako "úplný" závěr. Naštěstí byla nadělena ještě jedna šestidílná série a můžeme tak zůstat se štábem News Night ještě o něco déle.
Závěrečná třetí série opět přinesla jeden hlavní příběh, který se táhl přes celou sérii a rozhodně byl dostatečně silný na to, aby ji utáhl. Kromě toho se totiž stále vysílalo zpravodajství a tentokrát se i bojovalo o vládu ve společnosti. A samozřejmě nesmím zapomenout na "uzavírání" romantických linek. Seriál rozhodně neztratil ani trochu na své kvalitě a v závěrečných chvílích poslední epizod přišlo několik emotivní scén, které bylo jen těžké vydýchat. Seriál byl zakončen skvěle, myslím tím celou epizodu, nejen dokonalou závěrečnou scénu a jsem rád, že jsem štáb News Night mohl poznat a bylo mi v jejich společnosti příjemně.
67 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
Hudba napříč Amerikou
Pravdou je, že jako fanoušek Foo Fighters jsem si prostě nemohl nechat ujít dokumentární sérii, kterou skupina vytvořila ve spolupráci s HBO k dvacátému výročí své existence. V tomto unikátním projektu se skupina rozhodla nahrát své osmé album během cestování po Spojených státech. Každá epizoda představuje jedno město a jednu píseň z nové desky. Dokument však neslouží k prohloubení znalostí o Foo Fighters, ba naopak místo skupiny se věnuje hudební historii navštívených měst a nabízí tak jedinečný náhled do dějin americké hudby napříč všemi žánry. Dozvíme se tak, jaká scéna byla v Chicagu, Austinu, Nashvillu, Los Angeles, Seattlu, New Orleans, Washingtonu a New Yorku. Celkově to vytváří obrovský mix, který však funguje bez jediného zadrhnutí a to i díky skvělým závěrečným songům od Foo Fighters.
100 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
Je třeba cestování časem, aby vzniklo cestování časem?
Řadím se mezi fanoušky, kteří slyšeli na to, že se bude předělávat jeden z jejich oblíbených filmů. Ano, 12 Opic je skvělý film , a to nejen proto, že v něm září Bruce Willis a blázní Brad Pitt, je to hlavně proto, že přináší velmi zajímavý nápad. Nápad, který si zaslouží rozvinout. (I když jsem se toho zprvu bál)
A seriálu se přesně tohle daří. Díky času, který má seriál navíc, je zde možnost prozkoumat věci, na které by se ve filmu čas nenašel. Vlastně když zkusíte zapomenout na fakt, že film existuje, možná vás to bude bavit víc. Seriál si totiž již od začátku razí vlastní cestu a jen občas přihodí narážku na film (oblečení, jména) a je to tak rozhodně dobře, protože to funguje. Obsazeno je to příjemně, Cole je vcelku sympaťák a doktorka je kočka (jak jinak), ale baví mě hlavně Jennifer, která si tu vyšinutou holku z blázince užívá. Příběh zajímavý, jsem rád, že se nezaměřil pouze na "nápravu situace", ale že se věnoval i přítomnosti (nebo budoucnosti?). Závěr finále rozkopne dveře dokořán a i když jsem původně o obnovení pro další sérii pochyboval, tak už nyní vím, že si ji nenechám utéct.
Ano, film je lepší (sakra vždyť patří mezi nejlepší filmy vůbec), ale seriál rozhodně stojí za podívání.
V první sérii jsem si musel připomínat, že existuje film a nesmím to s ním moc porovnávat. Ve druhé už mi film ani jednou nepřišel na mysl. Tvůrci se od původního námětu odpoutali úplně a šli svou cestou. A nedá se říct, že by to seriálu ublížilo, ba naopak. Postavy mě baví, cestování časem mám taky rád a záhady, co se proplétají celou sérií mě ještě neomrzelo. Příjemných 13 epizod (za nejlepší považuji Lullaby) a docela se těším na to, co se ještě stane.
Syfy se rozhodla s třetí sérií 12 Monkeys trochu experimentovat. Celou ji totiž odvysílali během tří dnů a my tak nemuseli čekat dlouho na nové epizody. Už loni si tvůrci šli svojí cestou a letos v tom pokračovali. Tentokrát bylo hlavním motivem odhalení tajemného Svědka a jeho motivu na zničení světa. A bavilo mě to a jsem zvědav, jak to za rok celé uzavřou. Letos pro mě bude nejpamátnější scéna s "99 Luftbalons".
Čtvrtá série aneb časová smyčka se uzavírá. Upřímně jsem byl zvědav, jak bude celý seriál uzavřen a i když se příběh dost odchýlil od původního filmu, tak mě několik pomrknutí směrem k předloze potěšilo. Jsem rád, že se seriál dočkal pořádného ukončení. Nejvíc mě bavila epizoda s Hitlerem a francouzským odbojem, celkově nejzajímavější postavou pak byla určitě Jennifer Gooines.
80 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 10 lidí
Když ti hračka poradí aneb Did the cow creamer tell you that?
Moje v pořadí třetí setkání s tvorbou Bryana Fullera, u kterého už jsem ani trochu nepochyboval o tom, že se mi bude líbit. První dvě (Pushing Daisies a Dead Like Me) byly dostatečnou zárukou.
A od prvního dílu mi bylo jasné, že se mi seriál bude líbit. Hlavní hrdinka Jaye je skvělá, zajímavá a originální (stejně jako Georgia v Dead Like Me). Zápletka ve které "zvířátka" radí hlavní hrdince, co má dělat, je opět neotřelá a zábavná. Sledování toho, co tím vlastně chtějí říct prostě baví. Našel se sice i díl, který mě vůbec nebavil (indiáni), ale jinak jsem se většinou skvěle bavil a užíval si tuhle ztřeštěnou jízdu. Obzvláště nezapomenu na to, jak se Aaron ptá Jaye "Did the cow creamer tell you that?"
Také si povzdechnu nad tím, že byl seriál ukončen předčasné. Sice má "zakončení", ale určitě by si zasloužil víc dílů a my bychom se mohli ještě více pobavit.
50 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 2 lidé
Pawnee je neodolatelné městečko
Parks & Recreation je v zámoří populární seriál, který u nás patří mezi ty nejpřehlíženější. A nutno říct, že tomu tak je naprosto neprávem, protože jde o opravdový klenot mezi komediálními seriály. Natáčen je také "mockumentary" stylem jako předchůdce jeho tvůrce The Office.
Upřímně řečeno, první série (6 dílů) opravdu jen načrtne seznámení s postavami a je dost možné, že vás nezaujme, protože pořádně se seriál rozjede až ve druhé řadě a začne krystalizovat to, co je na této show neodolatelné. Největším kladem jsou totiž bezesporu postavy, jež se v Pawnee nachází, a jejich vzájemná interakce, ve které nechybí vtip a zábava. Jen málokdy se mi stane, že bych měl rád všechny postavy, ale právě tohle je ten případ. V průběhu seriálu jsou totiž vybroušeny opravdu k dokonalosti.
V čele je samozřejmě Leslie Knope, snaživá a zapálená byrokratka, která si jde rozhodně za svým cílem postavit v Pawnee park a nezáleží na tom, jak tvrdě narazí či jak velkou překážku musí překonat. Mojí nejoblíbenější postavou (možná dokonce napříč celým seriálovým světem) je však Ron Swanson. Jde o nadřízeného Leslie, který se netají tím, že je libertarián a touží dokázat, že vláda je zbytečná. Kromě toho je to pravý muž, který nepovažuje zeleninu za jídlo a podle kterého se o sebe musí muž umět postarat. Na jeho obličeji se jen málokdy ukáže úsměv, ale když už tam je, tak jde o upřímnou radost. Ale nejen oni skvělé pobaví, jak už jsem říkal, tak opravdu celá parta dokonalá. Je tady i Andy, neuvěřitelný flákač, který se s oblibou vydává za agenta FBI Burta Macklina. Věčně napruzená April, které nic není po chuti. Podnikavý Tom, který střídá jeden neúspěch za druhým nebo Jerry, který je terčem žertů a na kterého se hází všechno selhání. Nelze opomenout ani Donnu, věrnou parťačku Toma nebo Ann, nejlepší přítelkyni Leslie. I dvojice později příchozích (Ben a Chris) do seriálu skvěle zapadne a dotváří tento dokonalý mix.
Po nevýrazné první sérii přichází druhá, která má za úkol nás hlavně pořádně seznámit s postavami. Oblíbil jsem si i Andyho, o kterém jsem si po první sérii myslel, že je to jen trouba. Ale když po sobě s April pokukujou, tak mě to asi donutilo mu začít fandit. Upřímně lituji Jerryho, pokaždé když mu je ublíženo, musím si říct "chudák Jerry". V závěru pak dojde k oživení, když do města přijede dvojice Ben a Chris a zdrží se v Pawnee.
Pokud mě druhá série přesvědčila o tom, že si seriál lze oblíbit, tak třetí mě donutila si ho zamilovat. Na pozadí všech epizod se opět odehrávají vtipné příběhy a skupina z Parks a Recreation baví pořád víc a víc. Úžasný je například díl s Ronovou exmanželkou a skvěle mě pobavil i díl s obrazem. A po odchodu Marka (který jsem zaznamenal až po několika dílech) mi tam nepřijde žádná postava zbytečná či nezábavná.
Čtvrtá série se převážně zaměřuje na Leslie a její politickou kampaň a samozřejmě končí volbami. Cestou se však odehrává mnoho vtipných situací a přichází nespočet komplikací, které Leslie a její parta řeší svým osobitým způsobem. Pro mě byla jedna z nejlepších epizod ta, ve které se na scénu dostává Ronova první manželka, Tammy One a skvěle mě pobavila také bowlingová epizoda.
Pátá série nás trochu posouvá v ději. Stane se toho totiž hrozně moc. Kromě očekávaného prvního roku Leslie v pozici radní, dojde také na Tomův nový obchod, Ronovou novou přítelkyni, Benovo novou práci, Andyho snahu stát se policistou, Jerryho odchod do důchodu nebo na to, že Ann požádá Chrise o to, aby ji udělal dítě. Komických situací je nesčetně, skvěle se bavím a vím, že u tohohle seriálu už ani nepřestanu. Jediné co mi vadí je Jean-Ralphio a Mona-Lisa, tuhle ukřičenou sourozeneckou dvojici by mohli vyškrtnout. (Jenže by bez ní nebylo Pawnee kompletní)
Šestá série se nese v duchu změn. Leslie je nucena opustit svou pozici radní, Tom otevírá opět nový podnik, Ron má syna, Ben získá novou práci a hlavně nás opustí dvojice Ann a Chris. Ale ani po jejich odchodu seriál netrpí nedostatkem vtipných scén. V této sérii se dočkáme i fajnových hostů jako například Tatiany Maslany nebo Kristen Bell. V závěru se dozvídáme, že Leslie je těhotná a přijme novou pracovní nabídku, ale jen za specifických podmínek. Vyžádá si, aby se nová kancelář otevřela v Pawnee. V úplném závěru přichází časový skok o tři roky a malá ochutnávka toho, na co se můžeme těšit v závěrečné sedmé sérii.
Bylo oznámeno, že sedmá série bude závěrečná a tak tvůrci měli šanci opravdu dokonale seriál zakončit. A vyšlo jim to na jedničku. V úvodu to sice bylo zvláštní, když šel Ron a Leslie proti sobě, ale jakmile se udobřili, tak začala jízda k dokonalému rozloučení. V několika posledních epizodách se našli dojemné okamžiky (Andyho poslední show, Jerryho let balónem), které vyvrcholily v jedno z nejlepších seriálových zakončení vůbec. Vím, že už se začínám opakovat a dost možná i nadměrně užívat slovo "dokonalé", ale o závěrečném dvojdíle a rozloučení se všemi postavami se prostě nedá říct nic jiného. Pawnee mi bude opravdu chybět.
Partičku z Pawnee jsem si prostě zamiloval a s chutí se k ní brzy znovu vrátím a nechám se bavit, protože to rozhodně stojí za to.
67 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
Rules
Rules of Engagement je sitcom, který mi z nějakého důvodu utekl a dočkal jsem se k němu až po jeho ukončení. První série během svých sedmi dílů jen v rychlosti načrtne postavy a situaci ve které se nachází. Přesto dostatečně představí humor, kterým se bude prezentovat a už tady bylo jasno, že mě to bude bavit. Mým favoritem se okamžitě stala postava Jeffa, která je skvělá a frekvenci jeho hlášek si neskutečně užívám. Ve druhé sérii se mé nadšení ještě o něco zvětšuje, protože baví i ostatní postavy, hlavně Russell občas vypustí opravdovou perlu. Zápletky možná působí dojmem "už jsem viděl jinde", ale vtípky jsou stále podařené a není důvod ve sledování nepokračovat. Třetí série přidává zajímavou a vtipnou postavu Timmyho, jehož interakce s Russellem (vztah šéf - asistent) jsou dokonalé a nejde si je neoblíbit. Jsou dokonce tak zábavní, že v mých očích přebijí i dvojici Audrey - Jeff. Po příchodu Timmyho se bavím ještě víc a jeho příchod seriálu opravdu prospěl a těším se, kam se bude dál posouvat.
Pravdou je, že v páté sérii přichází jakýsi zlom a některé věci se mi začaly zajídat. Například to, jak o sobě Audrey tvrdí že je "people person" nebo to, že si Timmy od Russella nechá všechno (opravdu všechno) líbit. Vím, že tak daleko zacházejí, aby to pobavilo, ale kolikrát si říkám, že už je to moc a jejich přátelský vztah by to nemohl nikdy ustát. Jinak se bavím pořád dobře, Jeff hlásí jak má ve zvyku, Russell piluje své chlípnosti, Timmy je všehoschopný a splachovací jedinec a Adam je pořád ten natvrdlý a trošku jednodušší hezounek. A ani mi nevadí, že Jennifer má nejmenší prostor. Horší je, že čím víc přibývají díly, tím víc je vidět, že jsou postavy hnané do opravdových extrémů. Z Jeffa se tak stává mnohem větší neomalenec a lakomej ignorant, z Audrey je čím dál tím větší fúrie, Russell se chová k Timmymu pořád hůř a hůř (pokud to ještě jde), Timmy to z nějakého důvodu pořád snáší a Adam je stále jednodušší a natvrdlejší. Vadí mi to, protože jsem si postavy oblíbil a to, že se z nich stává jejich "horší já" se mi nelíbí. Pořád to dokáže skvěle pobavit, ale...
Závěrečná sedmá série však seriálu dopřála důstojné rozloučení a jak tak mohu říct spokojeně nashle. Všechno směřuje k porodu dítěte Audrey a Jeffa a zároveň ke svatbě Adama a Jennifer. Ještě nás čeká pár posledních povedených vtípků a pár závěrečných překvapení. Ukončení série a zároveň i seriálu se mi líbilo a v podstatě si nedovedu představit, jak by se mohlo dál pokračovat.
100 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 5 lidí
Kdo zabil Lilu aneb zvrat střídá zvrat
No pravdou je, že i tenhle kousek od tvůrčí společnosti Shondy Rhimes se opravdu povedl. Celá první série mě držela v napětí a přicházely otázky na které místo odpovědí přicházely jen další otázky. Když už si konečně myslíte, že něco víte, tak zjistíte, že to vlastně bude ještě úplně jinak. Takže vlastně kdo ví, co a jak se bude odehrávat po velkém finále...
Celá skupina se skládá ze velmi zajímavých a dobře prokreslených postav, které vás vtáhnou do děje a nepustí. Ač se to může ze začátku zdát, tak seriál nestojí jen na Viole Davis (i když samozřejmě to ona to táhne), ale ve svých spolupracovnících a studentech má opravdu silnou konkurenci. Nejde vybrat jen jednu zajímavou postavu, protože všechny mají něco, čím vás osloví (Dokonce i Asher má své kouzlo). Seriál mě bavil od začátku do konce série a těšil jsem se na každý nový díl, protože jsem byl zvědavý, co poodkryje a jaký zvrat mi opět předhodí. Pokud mám něco vytknout, tak pro mě nejslabší částí bylo neustále opakovaní již známých informací z oné osudné noci, které zhruba v polovině série začne být otravné. Přesto mě seriál získal na svojí stranu a na podzim se k "Vraždě" rád znovu vrátím.
A přišlo to, co muselo. Druhá série a s ní bohužel i ochladnutí mého nadšení. Ne snad, že bych se na seriál přestal dívat, ale ten původní efekt je pryč a já se rozhodně netěšil na každý nový díl.
Ve druhé sérii je představen jeden rozvleklý případ, který se samozřejmě komplikuje víc a víc až do vypjatého podzimního finále, které se povedlo. Na jaře (ve druhé části série) se začal řešit také další případ, tentokrát z minulosti, který měl přímý dopad na osudy hrdinů. A právě v jarní části pro mě přišel ten největší problém. Ten korunovalo samotné finále, které rozhodně nemůžu svému loňskému bratříčkovi koukat zpříma do očí. Uvidíme, jaký příběh si připraví tvůrci příští rok. Už teď došlo na vztahy "každý s každým" a nevím, kam dál se dá jít. Každopádně se na to podívám, ale doufám, že kvalita nepůjde dál dolů...
A ve třetí sérii se klesá ještě níž. Ano, připravili si pro nás zápletku s odkrýváním toho, kdo z party nakonec umřel, ale prostě už mě to tolik nebaví, i když jim nemůžu upřít to, že mě udrželi v napětí. Můj hlavní problém je v tom, že je to šíleně překombinované a nemůžu uvěřit tomu, že by se někomu stalo v tak krátké době tolik špatných věcí. Podle mě je třeba změnit skupiny a oživit to novými postavami (alespoň částečně), protože to přece nemůže pokračovat do nekonečna.
Je vidět, že čtvrtá řada se snaží něco změnit a tak hlavní skupina neprožívá tolik problémů, jako jsme si už zvykli. I když se rozhodně nedá říct, že by měli život bez komplikací. Kromě Annalise se do středu příběhu dostává hlavně Laurel a s tím víceméně nemám problém. Závěr série mi přišel docela dobrý a nevadilo by mi, kdyby sloužil jako závěr celého seriálu, i když si nemyslím, že by se to mělo stát.
Sledovat How to Get Away with Murder je jako jíst pizzu k večeři. Poprvé je to super, podruhé to chutná, ale když máte jíst popáté to samé, tak už na to nemáte chuť a nejspíš to vyhledávat nebudete. Jenže, když už před vás tu pizzu postaví, tak se do ní pustíte a uvědomíte si, že je pořád lepší zase jíst pizzu než být hlady. Takhle nějak to mám se sériemi HTGAWM. Rozhodně už nejsem ve fázi, kdy bych nedočkavě čekal na každou epizodu, ale když celá série venku a uzavřená, tak se na ní podívám. A stejně tak to nejspíš udělám i v příští sérii, protože mi zvědavost nedá.
Ukázalo se, že šestá série byla poslední a tak jsem si ji s nějakým odstupem přeci jen pustil, hlavně abych viděl, jak se zamotaný příběh o Annalise a jejích studentech uzavře. A i když to opět nabídlo to, co předchozí série a dokázalo to udržet u sledování, tak musím přiznat, že jsem ze závěru víceméně zklamaný. Finále jsem si představoval jinak, což je škoda, i když ani tak se na How to Get Away with Murder nebude vzpomínat ve zlém. Hlavně ta první řada byla parádní.
100 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 6 lidí
Když byl America u ledu
Seriál, který přináší příběh Peggy Carter, agentky, kterou muži nepovažují za sobě rovnou, musel potěšit hlavně všechny příznivce dílny Marvel. O něco horší to budou mít ti, kteří se mezi tyto příznivce neřadí. Příběh navazuje na události z prvního filmu Captaina America a tak je možná škoda, že se nedostal na obrazovky dříve a nevyužil tak většího zájmu fanoušků. Samozřejmě, že bodovat může i s odstupem, ale...
Když pomineme napojení na Marvel, tak nejlepší částí na celém seriálu je ona skvěle zvládnutá retro atmosféra. Herecké obsazení je dobré, několik známých tváří, ze kterých u mě rozhodně vede Shea Whigham (i když je těžké v něm nevidět Eliho z Broadwalk Empire, i díky podobné "retro" atmosféře). Seriál mě vcelku bavil, ale možná to bylo jen tím, že mám filmy od Marvelu rád a tenhle kousek mezi ně prostě dobře zapadá. Nejspíš jsem čekal, že mě to chytne o něco víc, ale nestalo se. I tak to však rozhodně stojí za podívání. Těch 8 epizod uteče opravdu rychle.
Abych pravdu řekl, tak jsem nečekal, že Peggy Carter bude mít tu možnost a představí se ještě s druhou sérií, protože sledovanost nebyla nijak valná. Nemůžu však ani říct, že by mě druhá série nezajímala. Je však úplně jiná. Vyměníme New York za Los Angeles, zbavíme se sympatické spolubydlící a hodíme Peggy do romantického trojúhelníku. To je ostatně největší zápor celé série, protože se mi to vážně rychle zajedlo. Druhou slabou stránkou je záporák. Těšil jsem se z návratu Dottie, protože ta byla s Peggy skvělá, ale Whitney se rychle okoukala. Na to, že měla vládnout neskutečnou silou, tak se nechala porazit (porážet) opravdu snadno. No nic, třeba to příště bude lepší. I když ono nejspíš už žádné příště nebude...
86 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí
Chalons du Bois
The Missing přináší příběh, který se odehrává ve dvou časových rovinách a jejich prolínání skvěle funguje. Vyšetřuje se ztracení malého Olivera a napříč celou sérií se táhne naděje, deprese a zoufalství jeho otce, který se snaží za každou cenu zjistit, co se stalo. Silné drama, kde se nabízí srovnání se seriálem Broadchurch. Podobná atmosféra i téma, skvělé herecké výkony (hlavně James Nesbitt) a fakt, že chcete vědět, jak to dopadne. Postavy byly skvělé a žádná vás nenechá chladným a chcete vědět, co s ní je a proč. Jediná věc, která mě trochu zklamala je závěr. Nemám rád, když něco nepadne tak, jak si přeju a tvůrci použijí "to si domyslete sami". Pokud však máte rádi pomalé, atmosférické příběhy, které se řeší napříč celou sérií, tak neváhejte a Missing vyzkoušejte, určitě si přijdete na své.
33 % s názorem souhlasí
vyjádřili se 3 lidé
From A to M
Na A to Z jsem byl zvědav hlavně díky Cristin Milioti, kterou jsem si oblíbil v HIMYM. Jenže upřímně, letos nabídly stanice v tomto žánru i lepší seriály (Manhattan Love Story, Selfie). To neznamená, že bych A to Z nějak zatracoval, pouze mi v porovnání s nimi přijde nejslabší. A tady je proč.
Postavu Zeldy jsem si oblíbil a přišla mi i sympatická, horší to bylo s Andrewem. Ten je totiž z tohohle páru ten "trapnější", což mi vadí a jen těžko si ho člověk pak oblíbí. Ani nejlepší přátelé hlavních hrdinů nebyli žádným zázrakem. Nejhorší pro mě však byla "postava" vypravěče. Ta mi vadila a fakt, že mi prozrazovala jak dlouho spolu budou hlavní hrdinové ještě chodit, také nijak nepomáhal. Pobavit to tedy pobavilo, jako příjemná oddychovka to i funguje, ale nepřináší to nic navíc, nic co by vás nutilo sledovat dál. Seriál prostě skončil a mě vlastně moc nezajímalo, jak by to bylo dál. Lehce nad průměrem, seriál neublíží, ale rozhodně ani nenadchne...
100 % s názorem souhlasí
vyjádřilo se 7 lidí