Diskuze k článku Novinka pod lupou: The Irregulars (Netflix)
avatar uživatele
LucieKM
Uživatel od první verze | Cool level: 5 | John A. Zoidberg
3. 4. 2021 / 08:22:29 (před 3 roky)
off

Velky zklamani, finale jsem uz jen proklikala. Nakonec se s toho stala sci-fi telenovela, co mela k viktoriansky Anglii na mile daleko. Je to slatanina.

avatar uživatele
Deaneira
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
3. 4. 2021 / 09:36:33 (před 3 roky)
off

Tak tohle fakt není nic pro mě, neberu někomu se to líbit může. Já si pak radši pustila klasického Holmese abych si zpravila chuť.

avatar uživatele
_karel_
Dlouholetý uživatel | Cool level: 68 | Charlie Harper
4. 4. 2021 / 10:58:08 (před 3 roky)
off

Watson barevnej a Sherlock feťák. Co by na to asi řekl sir Doyle?

avatar uživatele
Zizik
Běžný uživatel | Cool level: 2 | Jake Harper
4. 4. 2021 / 11:47:14 (před 3 roky)
off
_karel_ napsal(a):

Watson barevnej a Sherlock feťák. Co by na to asi řekl sir Doyle?

Sherlock byl "feťák" i v originálních knížkách od sira Doyla. Jel na opiu ve velkým (nejběžnější dobová droga).

Černý Watson je ale fakt úlet. Ale jak už někdo psal, v "moderních" dílech to už ani jinak být nemůže... Na nějakou historickou přesnost se kašle...

Třeba někdy v novém zpracování Crown bude i britskou královnu hrát černoška...

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
4. 4. 2021 / 11:59:45 (před 3 roky)
off
Zizik napsal(a):

Sherlock byl "feťák" i v originálních knížkách od sira Doyla. Jel na opiu ve velkým (nejběžnější dobová droga).

Černý Watson je ale fakt úlet. Ale jak už někdo psal, v "moderních" dílech to už ani jinak být nemůže... Na nějakou historickou přesnost se kašle...

Třeba někdy v novém zpracování Crown bude i britskou královnu hrát černoška...

Královnu zatím ne, ale Annu Boleynovou ano :) odkaz

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 128 | Ragnar Lothbrok
2. 8. 2021 / 09:55:01 (před 2 roky)
off

Dokoukáno. Jakože... nevím. Seriál sám o sobě nemá špatný příběh. Když jsem se donutila na to soustředit (asi tak poslední dva díly), tak jsem se docela i bavila, konec nebyl vůbec špatný a zobrazené schopnosti už vůbec ne, mohla z toho být dobrá zábavná pecka. Bohužel v mých očích tento seriál těžce selhává z hlediska postav a obsazení. Tak nudné postavy a nesympatické tváře se jen tak nevidí. Právě kvůli nim mě ani tolik nebavilo sledovat jinak zábavný příběh, protože když nefandíte hrdinům, tak toho už tolik nezbývá. Zrušení po první sérii se nedivím, myslím, že to takhle podobně vnímala většina (ne)diváků.

A ta zápletka Sherlocka s Watsonem? Jako lehce mě to rozesmálo.

Závěr:
Hlavní zápletka první série se uzavřela, osudy postav zůstaly otevřené. Z Trhliny vystoupila matka Bea a Jessie a všichni se dozvěděli, že byla v Očistci. Alice chce nechat Trhlinu otevřenou, aby mohla být navždy se svými dcerami, ale to by znamenalo zánik skutečného světa, zánik života a smrti. Holky se proto navzdory matce rozhodnou Trhlinu uzavřít a jakmile se tak stane, Alice to vtáhne zpět. Sherlock se rozhodne následovat a být s Alice napořád, což zlomí srdce Watsonovi, který ho tajně miluje. Uzavřením Thrliny zmizí ze světa všechna monstra, a to na poslední chvíli, aby Leo a Billy nezemřeli pod rukou démonické jeptišky. Leo opustí Beu - k propuštění Billyho slíbil matce, že odjede do Evropy a zasnoubí se s urozenou ženou. Bea jde za Watsonem a společně si dají večeři, oba mají zlomené srdce. Bea brečí, že ji všichni opouští, ale Watson jí řekne, že on tady s ní je a nikam se nechystá.

Editováno: 1x | Naposledy: 2. 8. 2021 / 09:55:31