Diskuze k článku Uživatelé se cítí zahlceni nabídkou streamovacích služeb, ale i tak chtějí více
avatar uživatele
marvio
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
7. 4. 2022 / 16:07:10 (před 2 roky)
off

Zatím mám Netflix a HBO Max. HBO mám v rámci satelitu za 50Kč, takže bych si od 14.6. rád přibral Disney+.

Marvio
avatar uživatele
Petyer
Redaktor | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
7. 4. 2022 / 16:17:13 (před 2 roky)
off

Ja mam zatial len Netflix a planujem aj Disney+. Zaujem mam, ale aj o Discovery+, ak bude vobec niekedy dostupna aj v nasich koncinach.

avatar uživatele
Fruiko
Autor článku | Cool level: 122 | Nathan Young
7. 4. 2022 / 17:05:11 (před 2 roky)
on
Petyer napsal(a):

Ja mam zatial len Netflix a planujem aj Disney+. Zaujem mam, ale aj o Discovery+, ak bude vobec niekedy dostupna aj v nasich koncinach.

V USA plánují ten merge s HBO Max, tak třeba to dopadne i pro nás.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
Anetka888
Uživatel od první verze | Cool level: 49 | Chip
7. 4. 2022 / 17:42:22 (před 2 roky)
off

Netflix, HBO Max a plánuju Disney+. Tím končím.

"Let's put a smile on that face!"
avatar uživatele
petrSF
Uživatel od první verze | Cool level: 51 | Jay Pritchett
7. 4. 2022 / 18:43:35 (před 2 roky)
off
Anetka888 napsal(a):

Netflix, HBO Max a plánuju Disney+. Tím končím.

Mám to úplně stejně :)

avatar uživatele
Fruiko
Autor článku | Cool level: 122 | Nathan Young
7. 4. 2022 / 19:13:14 (před 2 roky)
on
Anetka888 napsal(a):

Netflix, HBO Max a plánuju Disney+. Tím končím.

Já jsem zvědavej na tu "paramountí" SkyShowtime. Mi přijde, jako jedno z nějvětších partnerství se spoustou obsahu.

A trochu tajně doufám, že u nás bude mít Disney+ většinu seriálů z Hulu.

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
AislinK
Dlouholetý uživatel | Cool level: 8 | Kryton
7. 4. 2022 / 19:18:47 (před 2 roky)
off

Já mám aktuálně jen hbo max. Dva měsíce zpátky jsem měla netflix. Držím si vždy jednu službu, ale střídám je. Každopádně jsem zatím zkoušela jen ty dvě zmíněné a ViaPlay.

avatar uživatele
hacker3985
Redaktor | Cool level: 44 | Captain Hammer
7. 4. 2022 / 19:27:08 (před 2 roky)
off

crunchyroll, amazon prime a ted hbo, netflix si kupuju pouze v případ ě když je tam něco zajmavyho na měsíc a zrušímho

Netrap se s tím, když tě někdo pomlouvá za zády. Protože je v perfektní pozici, aby ti mohl políbit p**el.
avatar uživatele
Petyer
Redaktor | Cool level: 37 | Daenerys Targaryen
7. 4. 2022 / 19:35:39 (před 2 roky)
off
Fruiko napsal(a):

V USA plánují ten merge s HBO Max, tak třeba to dopadne i pro nás.

Jo, merge by sa urcite hodil 😉

avatar uživatele
Furiant
Redaktor | Cool level: 86 | Charles Irving 'Chuck' Bartowski
7. 4. 2022 / 19:55:59 (před 2 roky)
off

Tak já zatím 4 - Netflix, HBO MAX, Amazon Prime (za těch 79,- Kč to je jak zadarmo :D) a Apple TV+ (to však nejspíš zruším). V červnu k tomu přibude Disney+ a pak určitě i to SkyShowtime.

Učitel matematiky, fyziky a informatiky na základní škole, velký seriálomaniak a občas i náruživý knihomol...
avatar uživatele
_-0-_
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
7. 4. 2022 / 20:53:59 (před 2 roky)
off

Bez streamovacích služeb jsem se dosud obešel a velmi pravděpodobně se bez nich obejdu i nadále. Nevidím k jejich pořízení žádný důvod...

Cato (24.2.2022): "Cēterum um cēnseō RuSSia esse dēlendam."
Editováno: 1x | Naposledy: 8. 4. 2022 / 00:35:06
avatar uživatele
patrik1177
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
8. 4. 2022 / 07:33:29 (před 2 roky)
off
_-0-_ napsal(a):

Bez streamovacích služeb jsem se dosud obešel a velmi pravděpodobně se bez nich obejdu i nadále. Nevidím k jejich pořízení žádný důvod...

Podobne. Dá sa povedať, že som sporadický divák a veľmi dôsledne si vyberám, čo budem pozerať. Dnes chce mať pomaly každý vlastnú streamovaciu službu, filmový/seriálový obsah je tým pádom rozkúskovaný po všetkých streamovacích službách, čiže vzhľadom na moje preferencie a obmedzený čas, ktorý denne trávim sledovaním filmov a seriálov (priemer 1 hodina/deň, maximálne 2 hodiny denne, filmy dokonca zvyknem pozerať na 2 časti) sa mi jednoducho neoplatí si nič predplácať. V minulosti som už využil 2x netflix na mesiac a hbo go na 2 mesiace vrámci darčekového kupónu a využil som to minimálne.

avatar uživatele
Corisan
Dlouholetý uživatel | Cool level: 21 | Phil Dunphy
8. 4. 2022 / 13:56:06 (před 2 roky)
off

Kdyby si šel předplácet nějaký balík jehož součástí by bylo více streamovacích služeb (ideálně všechny :D) tak bych to brala. Aktuálně mám akorát Netflix, a to jen z toho důvodu že si předplatné dělíme v rodině... Mít ho sama tak je dávno zrušené.

IN THE MIDDLE OF MY BACKSWING?!