Diskuze k článku Seriálová výzva 2023: Vyhodnocení a statistiky
avatar uživatele
Sonya
Běžný uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
20. 1. 2024 / 17:13:25 (před 34 týdny)
off

Ďakujem veľmi pekne za štatistiky a výsledky minuloročne výzvy. V niečom som šla s davom a v inom som tam mala úplne iné seriály. :) Každopádne ma to pozeranie veľmi bavilo a spestrilo mi to trochu watchlist, takže tento rok som sa vo výzve rozhodla pokračovať. :)

A teda ešte raký dodatok - osobne sa tiež radím do skupiny, ktorá minuloročnú výzvu zmákla na 100%. Bolo to síce náročné pri niektorých okienkach. Úprimne ma najviac potrápil prezident, pretože žiaden zo seriálov ma nejako úprimne nezaujímal a ten pilot, ktorý tam mám z neho seriál asi ani nedokážem dopozerať, keďže osobne ma to nudí. Tento rok verím tomu, že zvládnem voliť seriály, ktoré aj dopozerám.

Sonya
Editováno: 1x | Naposledy: 21. 1. 2024 / 05:39:57
avatar uživatele
Lord Edmund Blackadder
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
20. 1. 2024 / 17:56:07 (před 34 týdny)
off

Děkuji za pěkný statistický článeček. Nepřekvapivě jediný bod, ve kterém jsem 'šel s davem' byl učitel/ka a Erin Carter.
Je zajímavé mít to takhle přehledně sepsané, už se těším na vyhodnocení roku '22 :D

...dobře, ještě Body of Proof u názvu podle abecedy.

I have a cunning plan...
Editováno: 1x | Naposledy: 20. 1. 2024 / 19:36:38
avatar uživatele
sonkad
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
20. 1. 2024 / 18:39:17 (před 34 týdny)
off

Milujem tieto vyhodnotenia 🥰 Ešte by som rada videla tabuľku, koľko ľuďom koľko koloniek chýbalo.. Ja som nesplnila až 5 zadaní 🙈

avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
20. 1. 2024 / 19:51:08 (před 34 týdny)
on

Tak se pyšně hlásím k těm, co měli výzvu hotovou na sto procent :-). Překvapilo mě, že to bylo docela malé množství zúčastněných.. Ale co jsem se tak dívala na nejčastěji přidávané seriály, tak s davem jdu jenom v kategoriích karet, kde mám Special Ops Lioness a v názvu podle abecedy s Time travelers wife.. Jinak jsem úplně mimo než zbytek davu. Jako vždycky :D. Jsem fakt docela zvědavá, jak nám (mě) to půjde letos. Už nad jednou kategorií si rvu vlasy a počítám, že s těmi měsíčními tématy budou takové kategorie exponenciálně přibývat :D.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
Editováno: 1x | Naposledy: 20. 1. 2024 / 19:51:56
avatar uživatele
Lord Edmund Blackadder
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
20. 1. 2024 / 20:53:06 (před 34 týdny)
off
andromache napsal(a):

Už nad jednou kategorií si rvu vlasy a počítám, že s těmi měsíčními tématy budou takové kategorie exponenciálně přibývat :D.

Nemusí to být podle anime, animáky se počítají taky (nevím, jestli je nesnášíš taky, nebo jen anime).

I have a cunning plan...
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
20. 1. 2024 / 21:06:22 (před 34 týdny)
on
Lord Edmund Blackadder napsal(a):

Nemusí to být podle anime, animáky se počítají taky (nevím, jestli je nesnášíš taky, nebo jen anime).

Animáky mi nevadí, ale nějak mě krom Grimma a OUATu, což jsem obojí viděla nějak nenapadá seriál podle animované záležitosti.. Ale tak zkusím toho nového hraného Airbendera a budu doufat, že nepřijdu o zbytky nervů ;). Ale dle traileru to nevypadalo úplně blbě.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Lord Edmund Blackadder
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
20. 1. 2024 / 21:08:48 (před 34 týdny)
off
andromache napsal(a):

Animáky mi nevadí, ale nějak mě krom Grimma a OUATu, což jsem obojí viděla nějak nenapadá seriál podle animované záležitosti.. Ale tak zkusím toho nového hraného Airbendera a budu doufat, že nepřijdu o zbytky nervů ;). Ale dle traileru to nevypadalo úplně blbě.

Já tam hodím asi TAS Star Trek ze 70., sice má dost pochybný recenze, ale co. Může to být i animák podle hraného. A když jsem loni začal TOSku, tak to bude pěkné pokračování.

I have a cunning plan...
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
20. 1. 2024 / 21:15:47 (před 34 týdny)
on
Lord Edmund Blackadder napsal(a):

Já tam hodím asi TAS Star Trek ze 70., sice má dost pochybný recenze, ale co. Může to být i animák podle hraného. A když jsem loni začal TOSku, tak to bude pěkné pokračování.

A já zapomínám, že Star trek i Star Wars mají animáky vlastně *facepalm*. Ale tak na Airbendera jsem stejně tak trochu zvědavá, tak uvidíme no ;).

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
Janey T
Redaktor | Cool level: 21 | Phil Dunphy
21. 1. 2024 / 00:21:01 (před 34 týdny)
off

Děkuji za vyhodnocení. Mám 100% což jsem ráda. Ale z davem nejdu, protože jsem se snažila do těch témat házet vhodná anime když to šlo. 😁 Letošní se rozhodně účastním a nemohla se jí už dočkat. A už z těch 15 témat mám 8 kolonek hotových kde jsem seriály viděla letos kompletně všechny vydané díly ❤️

Janey T.
avatar uživatele
AdaW
Dlouholetý uživatel | Cool level: 43 | maj. Frank Burns
21. 1. 2024 / 09:28:53 (před 34 týdny)
off

Taky se pyšně hlásím k těm jedincům, kteří mají splněno na 100 %. :D Neúčastním se od úplně prvního ročníku (myslím, že první dva jsem vynechala), ale od té doby, co výzvu plním, jsem vždycky měla 100 % a o to samé se pokusím i letos. Samozřejmě byla témata, co se mi ani trochu nelíbila, ale nakonec jsem se přinutila zhlédnout pro tu kategorii alespoň ten pilot a pak ten seriál "odhodila"... Protože jinak se do té výzvy snažím napasovat seriály, které chci opravdu vidět, takže je v tom roce zkouknu rovnou celé.

Co se loňské výzvy týče, s davem jsem se střetla v nejsledovanějších seriálech jen asi ve čtyřech kategoriích, jinak jdu mimo proud. A už teď jsem zvědavá, jak moc mimo proud budu letos, protože jsem koncem loňského roku začala docela ve velkém sledovat korejskou tvorbu a už teď mám naplánováno, že korejské seriály napasuju do spousty letošních témat. :D

avatar uživatele
Mad.Awe
Redaktor | Cool level: 16 | Number 6
21. 1. 2024 / 10:43:05 (před 34 týdny)
off

Tak ve čtyřech kategoriích jsem se trefila do vkusu většiny, zbytek jsem jela buď podle seznamů, které vytvořili jiní uživatelé anebo jsem do výzvy zvládla napasovat nové či starší seriály, které jsem chtěla vidět už delší dobu. Každopádně se mi loni nezadařilo a výzvu jsem vyplnila jen z 80 procent, holt jsem víc dokoukávala již rozkoukaná díla, než načínala nová, ale letos to na tu stovku bude! :-)

Mad.Awe
avatar uživatele
lenkaknel
Dlouholetý uživatel | Cool level: 22 | Chandler Bing
21. 1. 2024 / 10:48:54 (před 34 týdny)
on

Výzvu plním pravidelně, půlku splním "samospádem", někdy i víc. U některých kategorií cíleně hledám seriál a pak buď shlídnu pouze pilot nebo mě to příjemně překvapí a sleduju dál. Tohle mě na tom baví, občas najdu perlu, kterou bych minula, jen díky výzvě, proto se jí držím.