Diskuze k článku Novinka pod lupou: Maxton Hall - Die Welt zwischen uns (Prime Video)
avatar uživatele
BlackieIv
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
17. 5. 2024 / 13:53:50 (před 17 týdny)
off

Já to teda zatím nečetla (ale v plánu to rozhodně mám), ale kamarádka mi říkala, že to vypadá, že pojedou co jedna knížka, to jedna série. Tak snad to tak i bude, protože jsem tu první sérii sjela za jedinej večer. :D

avatar uživatele
sonkad
Dlouholetý uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
17. 5. 2024 / 15:41:04 (před 17 týdny)
off

ragelly Seriál dnes predĺžili na druhú sériu :) Prvá séria myslím zachytáva len prvú knihu, takže sa je na čo tešiť. Seriál úplne zvalcoval Bookstagram :D

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
17. 5. 2024 / 16:00:05 (před 17 týdny)
on
sonkad napsal(a):

ragelly Seriál dnes predĺžili na druhú sériu :) Prvá séria myslím zachytáva len prvú knihu, takže sa je na čo tešiť. Seriál úplne zvalcoval Bookstagram :D

Jj já psala tu bleskovku na Timeline, ale názor a článek jsem měla hotový už týden, takže jsem netušila :D

avatar uživatele
lenochod6
Dlouholetý uživatel | Cool level: 18 | Kocour
17. 5. 2024 / 20:06:49 (před 17 týdny)
off

to zní velice dobře a jako něco pro mě, teď jenom otázka, jestli číst i knížky, nebo se na to jenom podívat.

avatar uživatele
Litocha
Dlouholetý uživatel | Cool level: 50 | František 'Ozzák' Pacovský
17. 5. 2024 / 22:54:13 (před 17 týdny)
off

Za mě první díl knih docela dobrý (v porovnání s jinými knihami Mony Kasten, která mi ovšem moc nesedí, právě jsem se protrpěla její poslední knihou), ale neskutečně mi pil krev (a podle ohlasů nejen mně) český překlad, kde setrvale mluvili o rodičích (i těch, kteří se svými dětmi jednali fakt hnusně) jako o mamince a tatínkovi, což působilo až parodicky. Další díly série se už více soustředí na další postavy, popravdě v nich Ruby byla většinu času na pěst a James bez koulí, takže zrovna jejich linka byla nejnudnější a dost o ničem. Druhý díl byl navíc typicky vycpávkový a třetí byla taky dost nastavovaná kaše.
Seriál mě ke sledování asi nenaláká.