Diskuze k článku První dojmy z MAX (přejmenovaného HBO Max)
avatar uživatele
Kratos91
Redaktor | Cool level: 23 | Denholm
21. 5. 2024 / 10:25:22 (před 17 týdny)
off

No, úplně všechno z původní platformy tam není. Když pominu pár chybějících filmů třeba od DC, tak tam například chybí komplet John Oliver, je tam jen poslední řada... a u ní tam chybí předposlední díl.

avatar uživatele
naninka358
Redaktor | Cool level: 110 | Phil Coulson
21. 5. 2024 / 10:30:11 (před 17 týdny)
off
Kratos91 napsal(a):

No, úplně všechno z původní platformy tam není. Když pominu pár chybějících filmů třeba od DC, tak tam například chybí komplet John Oliver, je tam jen poslední řada... a u ní tam chybí předposlední díl.

Last Week Tonight je u nás dostupný zdarma na YouTube, nové díly po odvysílání, staré díly tam postupně nahrávají.

avatar uživatele
Kratos91
Redaktor | Cool level: 23 | Denholm
21. 5. 2024 / 10:39:53 (před 17 týdny)
off
naninka358 napsal(a):

Last Week Tonight je u nás dostupný zdarma na YouTube, nové díly po odvysílání, staré díly tam postupně nahrávají.

To je sice hezké....jenže ty díly nemají jednak titulky, druhak co jsem si je dohledal, tak jsou osekané.

avatar uživatele
PetrVinklarek@seznam.cz
Uživatel od první verze | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
21. 5. 2024 / 22:27:16 (před 17 týdny)
off

Některé věci tam jsou dokonce v angličtině a nejsou u nich ani cz titulky to je k ničemu ale za největší absenci pokládám že chybí ta kategorie nově přidané a již brzy to asi od disney+ neokoukali. Muž z oceli v původním znění mě taky moc nepotěšil.

avatar uživatele
libor42
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
22. 5. 2024 / 17:35:14 (před 17 týdny)
off
Jediné, co by se dalo hnidopišsky kritizovat, tak že mi zmizel u profilu obrázek. Ale to je jen drobná vada na kráse.

Mě tam zůstal:), dokonce i na PC, kde jsem byl přihlášený jsem se nemusel přihlašovat. Za mě nevidím velký rozdíl. Ale když nic jiného, tak to že vidím jazykové mutace je na velkou jedničku. Obsah teprve budu zkoumat, pokud nezmizeli staré hitovky (West Wing, ER, Smallville), které jsem si chtěl refreshnout, tak nebudu mít problém a minimálně do olympiády zůstanu věrný.

avatar uživatele
Jessica Angell
Uživatel od první verze | Cool level: 12 | Dale
22. 5. 2024 / 18:37:27 (před 17 týdny)
off

Co jsem koukala tak třeba u Fringe,Smallville přeskočení znělky je, a přeskočit o 10s tam či zpět funguje (notebook)

Gabka
avatar uživatele
ragelly
Boss přes články | Cool level: 122 | Nathan Young
23. 5. 2024 / 00:09:34 (před 17 týdny)
off

Mně v Chromu nefunguje rozšíření na zvýšení rychlosti (ani univerzální, ani speciální pro (hbo) max), ale funguje mi skipování další epky a znělky. A v Edge mi naopak jde rozšíření na rychlost, ale nenašla jsem tam žádné pro to skipování 🤣 Dneska jsem neměla čas sledovat, ale ten první den spuštění se mi video po pár minutách opakovaně sekalo a objevovalo se načítací kolečko, musela jsem vždy f5 stránku, tak snad to bude už teď lepší.

avatar uživatele
Kratos91
Redaktor | Cool level: 23 | Denholm
23. 5. 2024 / 09:09:32 (před 17 týdny)
off
libor42 napsal(a):

Mě tam zůstal:), dokonce i na PC, kde jsem byl přihlášený jsem se nemusel přihlašovat. Za mě nevidím velký rozdíl. Ale když nic jiného, tak to že vidím jazykové mutace je na velkou jedničku. Obsah teprve budu zkoumat, pokud nezmizeli staré hitovky (West Wing, ER, Smallville), které jsem si chtěl refreshnout, tak nebudu mít problém a minimálně do olympiády zůstanu věrný.

Mě třeba štve, že hromada zrušených seriálů tam zůstala, ale takový Westworld dali pryč a dělají, jakoby neexistoval. Pak ať se nikdo nediví, že se pirátí, protože jak jinak se máš dostat k něčemu, když to nikde není k dispozici.

avatar uživatele
WillGardnerForever
Dlouholetý uživatel | Cool level: 12 | Dale
23. 5. 2024 / 22:08:23 (před 17 týdny)
off

Tajne som dúfala, že pridajú zrušenie seriálu z ,,pozerať ďalej," ako to má Netflix, ale vidím, že márne.

avatar uživatele
Blank
Dlouholetý uživatel | Cool level: 30 | Nathan Ford
24. 5. 2024 / 10:28:21 (před 16 týdny)
off

Opět zklamání, některé seriály od produkce HBO chybí. Poslední dobou je trend udělat seriál a po první nebo druhé řadě ho zrušit. To samé Netflix.
Dřív HBO GO umožňovalo číst žánr a hledat dál. Momentálně máme vložené informace o žánru u filmů a seriálu, ale rok vydání u seriálů a jednotlivých řad chybí. Domnívám se, že dříve to bylo přehlednější a jednodušší...
Zas na druhou stranu nové reality show mě velice potěšily. Český dabing, titulky sice anglické, ale lepší než na kabelovce od O2 dabing pouze ve slovenštině.

avatar uživatele
Camfourek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
28. 5. 2024 / 13:46:41 (před 16 týdny)
off

Vypozorováno, když seriál nenabízí cz titulky, stačí vyskočit a načíst díl znovu a už naběhnou. Ale musí se to dělat u každého dílu. Doufám, že opraví, mám rozkoukáno už z HBO a teď je to dost opruz, ale dá se teda koukat dál. Ale u něčeho mi nabíhá jen česká jazyková stopa a přitom jsem seriál již dříve dokoukala v angličtině. Úvod se většinou přeskočit dá, to už se možnost objevuje.

avatar uživatele
Londýna
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
4. 6. 2024 / 21:03:34 (před 15 týdny)
off

Mne to pri seriáloch neponúka anglické titulky. Budem musieť zapracovať na svojej hluchote. :D