Diskuze k článku Novinka pod lupou: A Good Girl's Guide to Murder (BBC Three)
avatar uživatele
Sonya
Běžný uživatel | Cool level: 13 | Kenny McKormick
8. 8. 2024 / 13:06:30 (před 6 týdny)
off

Najprv ma trochu sklamalo, keď som videla, že je to z produkcie BBC, lebo však kedy sa k tomu seriálu dostanem. :D Následne som včera večer otvorila Netflix a videla som to tam medzi novinkami. Seriál rozhodne vyzerá zaujímavo už len podľa anotácie. :) Mám ho pridaný vo svojom už tak preplnenom zozname. :D

Sonya
avatar uživatele
IrmaVep
Redaktor | Cool level: 35 | Bartholomew JoJo 'Bart' Simpson
8. 8. 2024 / 17:32:35 (před 6 týdny)
off

Já tip mám a jsem zvědavá, jestli se mi ověří moje teorie, která ale nemá absolutně žádný základ v nějakých krimi indiciích - zkrátka a dobře, za mě by to mohl být ten nejvíc profláklej ksicht z hereckého ansámblu jinak neznámých tváří (vyjma hlavní hrdinky) :D

avatar uživatele
BlackieIv
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
8. 8. 2024 / 20:18:38 (před 5 týdny)
off

Knižní série má více dílů (každý se točí okolo jiného případu), tak jsem zvědavá, jestli to nechají jako minisérii, nebo to udělají tak, že co jedná série to jedna kniha. :)
Nicméně podle traileru to vypadá dost dobře, možná místy mi to lehce připadá jako první série Riverdaleu... :D

avatar uživatele
Kolombo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
9. 8. 2024 / 14:07:29 (před 5 týdny)
on
BlackieIv napsal(a):

Knižní série má více dílů (každý se točí okolo jiného případu), tak jsem zvědavá, jestli to nechají jako minisérii, nebo to udělají tak, že co jedná série to jedna kniha. :)
Nicméně podle traileru to vypadá dost dobře, možná místy mi to lehce připadá jako první série Riverdaleu... :D

Tak snad v případě dalších sérií nebude kvalitativní sešup jako u Riverdale. I když tak epický propad každou sérii se dá replikvoat opravdu blbě :D

Non cuspi causa qui non debe cuspire
avatar uživatele
BlackieIv
Dlouholetý uživatel | Cool level: 9 | Rajesh Koothrappali
9. 8. 2024 / 14:41:05 (před 5 týdny)
off
Kolombo napsal(a):

Tak snad v případě dalších sérií nebude kvalitativní sešup jako u Riverdale. I když tak epický propad každou sérii se dá replikvoat opravdu blbě :D

No to upřímně doufám taky, že to v případě pokračování nedopadne jako Riverdale. :D Protože už tenkrát jsem měla pocit, že to přece nemůžou TAKHLE zkazit a ono ejhle... můžou! :D