Diskuze k článku Superanketa ((top 60, nominace 10)
avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
21. 8. 2024 / 13:17:27 (před 4 týdny)
on

Pořád nemůžu uvěřit, že Batwoman postoupila z minulého kola, ale Supergirl ne 😅

avatar uživatele
Kolombo
Dlouholetý uživatel | Cool level: 32 | Debra Morgan
21. 8. 2024 / 14:13:42 (před 4 týdny)
off
ragelly napsal(a):

Pořád nemůžu uvěřit, že Batwoman postoupila z minulého kola, ale Supergirl ne 😅

Že nepostoupila Supergirl a postoupil prakticky kdokoliv z tohohle kola (vyjma Doom Patrol, hlase hyjá banán) je mi záhadou. Jdu se podívat, v jakém kole byla...

EDIT: Byla v kole s Arrowem, Daredevilem, Constantinem a Batmanem: The Animated Series. To se postupuje těžko. RNGesus byl k Supergirl neobvykle ošklivý...

Non cuspi causa qui non debe cuspire
Editováno: 1x | Naposledy: 21. 8. 2024 / 14:15:36
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
21. 8. 2024 / 17:59:28 (před 4 týdny)
off
Kolombo napsal(a):

Že nepostoupila Supergirl a postoupil prakticky kdokoliv z tohohle kola (vyjma Doom Patrol, hlase hyjá banán) je mi záhadou. Jdu se podívat, v jakém kole byla...

EDIT: Byla v kole s Arrowem, Daredevilem, Constantinem a Batmanem: The Animated Series. To se postupuje těžko. RNGesus byl k Supergirl neobvykle ošklivý...

To mi povídej :(. Supergirl měla postoupit místo někoho z nejmíň hlasy, protože to kolo bylo prostě vražedné :´(. Takže teď snad jenom držím palce Legendám ať to celé vyhrajou, když už mi můj milovaný Supercorp tak pohořel :´(.

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
andromache
Redaktor | Cool level: 42 | Arnold 'Jidáš' Rimmer
21. 8. 2024 / 18:00:24 (před 4 týdny)
off

A jinak dneska hlas Mutantům, protože Nostalgie a Vicky a Lauren...

I didn’t choose this fandom, the fandom burst in and said ‘I’m your new roommate, cutie’ A usoplení spratci vždycky pokazí všechno hezký! Jo a nesnáším usmrkance a psy.
avatar uživatele
petrSF
Uživatel od první verze | Cool level: 51 | Jay Pritchett
21. 8. 2024 / 18:06:53 (před 4 týdny)
off

Slabší výběr, ale Extraordinary není špatné :)

avatar uživatele
kunko
Běžný uživatel | Cool level: 10 | sžt. Maxwell 'Max' Q. Klinger
21. 8. 2024 / 18:39:07 (před 4 týdny)
off

Dnes Mutant X, som nevedel že Supergirl nepustúpila je to doslova šok keď vidím čo všetko postúpilo, strach, trebalo urobiť top 61 seriálov niekde ju šupnúť alebo vyhodiť napr. Extraordinary som ani nevedel že taký seriál existuje...

avatar uživatele
richardK
Redaktor | Cool level: 16 | Number 6
21. 8. 2024 / 21:45:10 (před 4 týdny)
off

Doom Patrol je TOP 😎

Richard