Diskuze k článku Novinka pod lupou: Možné je všechno! (Nova)
avatar uživatele
fabec1222
Dlouholetý uživatel | Cool level: 20 | Zipper
3. 9. 2024 / 11:00:46 (před 2 týdny)
off

On je to klasicky zahraniční formát. Je fakt, že to celé působí jako Partička na drogách, všechno ve větším, víc lidí, zaplacený komparz, velké studio...
Řekl bych, že se natáčelo v Bratislavě, jelikož za tim stojí Majeský s Danglem, který vytvářejí i Slovenskou verzi. Dangl to tam i moderuje, kdy u nich to má evokovat jakože asi právě novou Partičku. U nás to skrze Zedníčka zkouší jakože nový Kufr. Ale přeci jen je Zedníčkov už 75, a ta energie na takový pompézní pořad už neni taková. Kdyby to Dangl moderoval i u nás, byl bych raději, ale asi by se to dost bilo s tim, že na Primě pořád moderuje klasickou Partičku.
Mám k tomu výhrady právě skrze tu zbytečnou pompéznost a umělé hrané emoce ze strany jak publika, tak i vystupujících, ale samotné hry jsou vesměs fajn, dokud tam teda někdo nezačne po sobě házet jídlem atp, to jsou strašné kraviny...
Jako klasický formát TV zábavy to podle mého obstojí. Zvlášť, když v současnosti neni moc konkurence a já jsem docela smutnej, že tenhle formát TV programu minimálně u nás dost upadá. Je třeba ale zajímavý vidět rozdíl mezi diváky u nás a na Slovensku. Na Slovensku je to megahit, u nás to podle sledovanosti bude nejspíš rádo, když se podaří odvysílat všechny díly první řady. Podobně jako už v minulosti třeba 2na1.

Editováno: 2x | Naposledy: 3. 9. 2024 / 11:03:55
avatar uživatele
jesmot
Redaktor | Cool level: 56 | Richard Castle
4. 9. 2024 / 00:46:03 (před 2 týdny)
on

To se nedá vůbec sledovat, mně u toho bylo tak trapně, že jsem část přeskákal. U slovenské verze Možné je všetko jsem se smál, teda u těch pár dílů, které jsem viděl. Ale tady, tady to bylo příšerné. Jestli jsem se za 85 minut opravdu zasmál dvakrát, tak to bylo moc. Možné je sice všechno, ale ne všechno by se mělo dít. Zedníček problém, Stárková problém, Mádl jen tak do počtu, nějak to nefunguje. Hry nefungují, navíc při srovnání se slovenskou podobou začínám mít pocit, že existuje snad něco jako scénář, který je schovaný za neustálím opakováním, že jde o holou improvizaci.

Ale radši to zkrátím. Za mě i ten jeden díl je ztráta času a to sleduju a v minulosti jsem sledoval všelijaké blbosti. Stačilo, vypínám. I když možná se hecnu na díl, kde si hry vyzkouší Dangl.

Editováno: 1x | Naposledy: 4. 9. 2024 / 01:01:04
avatar uživatele
ttkanicka
Uživatel od první verze | Cool level: 4 | Vince Masuka
4. 9. 2024 / 07:17:30 (před 2 týdny)
off

Ten název pořadu vystihuje vše.

avatar uživatele
Fruiko
Autor článku | Cool level: 122 | Nathan Young
4. 9. 2024 / 09:26:21 (před 2 týdny)
off
jesmot napsal(a):

...Stárková problém, Mádl jen tak do počtu...

Mádl už v druhým díle nebyl, ale Stárková fakt problém. Všechno dělá furt stejně a spíš jim to kazí. To samý Sokol, co se vyžívá v házení jídla kolem sebe...

Všechna tahle písmenka napsal zakladatel webu.
avatar uživatele
ufonka
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
4. 9. 2024 / 11:25:43 (před 2 týdny)
off

Vydržela jsem 20 minut a už nikdy víc. :(