Diskuze k článku Televizní legendy: Banshee (2013-2016)
avatar uživatele
Squerago
Redaktor | Cool level: 41 | Sheldon Cooper
19. 7. 2016 / 12:09:19 (před 8 roky)
off

Pro me Banshee je a asi jeste zustane dlouho mym TOP serialem. Vsechny 4 rady perfektni + uspokojivy zaver :-)

avatar uživatele
La.Volpe
Redaktor | Cool level: 119 | Jack O'Neill
19. 7. 2016 / 13:08:01 (před 8 roky)
off
vyhozen spodními dvířky z naplno rozjetého náklaďáku a rozmašírován jeho koly...

Já už viděl hodně spektakulárních smrtí ve filmech a seriálech, ale tahle je o parník nejlepší. Vůbec ten díl 3x03 je asi nejzábavnějších 60 minut, který jsem kdy zažil.

Samozřejmě díky za článek, i když z něj citím občas takovou satiru. :D

Kdo Banshee neviděl, tak hned (ano, okamžitě!) napravit. A nezapomeňte se připoutat.

Editováno: 1x | Naposledy: 19. 7. 2016 / 13:08:27
avatar uživatele
ufonka
Uživatel od první verze | Cool level: 20 | Zipper
19. 7. 2016 / 13:58:44 (před 8 roky)
off

Je to jeden z nejlepších seriálů a rozhodně na něj nezapomenu.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
19. 7. 2016 / 14:49:43 (před 8 roky)
off
La.Volpe napsal(a):

Já už viděl hodně spektakulárních smrtí ve filmech a seriálech, ale tahle je o parník nejlepší. Vůbec ten díl 3x03 je asi nejzábavnějších 60 minut, který jsem kdy zažil.

Samozřejmě díky za článek, i když z něj citím občas takovou satiru. :D

Kdo Banshee neviděl, tak hned (ano, okamžitě!) napravit. A nezapomeňte se připoutat.

Já si to sledování užívala, ale u toho psaní mi to nedalo, abych to nevzala lehce žertovným tónem, protože Banshee je fakt takové fantasy :D

avatar uživatele
zbynhu
Dlouholetý uživatel | Cool level: 17 | Jaime Lannister
19. 7. 2016 / 17:26:52 (před 8 roky)
off

A je jisté, že Kai Proctor opravdu zemřel? Pokud si pamatuju správně, tak žádný přímý záběr tam nebyl:)
Jinak bych byl nadšený, kdyby se podařil nějaký spin off. Seriál už svou látku vyčerpal, ale něco podobného beru všema deseti.

avatar uživatele
ragelly
Autorka článku | Cool level: 122 | Nathan Young
19. 7. 2016 / 18:22:10 (před 8 roky)
off
zbynhu napsal(a):

A je jisté, že Kai Proctor opravdu zemřel? Pokud si pamatuju správně, tak žádný přímý záběr tam nebyl:)
Jinak bych byl nadšený, kdyby se podařil nějaký spin off. Seriál už svou látku vyčerpal, ale něco podobného beru všema deseti.

Hm, máš pravdu, jisté to není, ale to by fakt bylo sci-fi, kdyby vyvázl proti tomu, co na něj šlo za armádu :D

avatar uživatele
verunkawrath
Dlouholetý uživatel | Cool level: 27 | Bobby Singer
19. 7. 2016 / 18:58:29 (před 8 roky)
off

Bože to byl nádherný článek,děkuji za něj,na Banshee se chystám v brzké době a toto počtení mě utvrdilo,že plánuji dobře.

Narovnej svou krátkou páteř a sevři drobné zoubky :)
avatar uživatele
Fifipek
Dlouholetý uživatel | Cool level: 6 | Chloe O'Brian
19. 7. 2016 / 20:31:38 (před 8 roky)
off

Bitka Nola vs Clayton je asi top co v seriálové produkci člověk může vidět :) Banshee bude moc chybět...

avatar uživatele
teraxa
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
19. 7. 2016 / 22:02:14 (před 8 roky)
off

Já má za sebou teprve dvě série, ale vím, že je na co se těšit.

Když se opijeme, říkáme hloupé věci - například pravdu.
avatar uživatele
hlivoj
Uživatel od první verze | Cool level: 36 | maj. Margaret 'Štabajzna' Houlihanová
20. 7. 2016 / 06:46:24 (před 8 roky)
off

v prvom rade - Ďakujem za článok

v druhom - áno - celý seriál bola jedna krásna jazda a bude veľmi chýbať (ale Banshee ako jeden z mála prežil čistku na disku, takže nebude problém kedykoľvek sa k nemu vrátiť.

Ak niekto pozná niečo podobné - rýchlo návrhy. (The 100 či GOT sú síce tiež veľmi dobré seriály, ale ... mohlo by byť podobných seriálov viac).

Nesmúť za človekom, čo ťa odmietol! Veď takých ešte nájdeš stovky...
avatar uživatele
singularita
Dlouholetý uživatel | Cool level: 14 | Emma Swan
21. 7. 2016 / 20:04:36 (před 8 roky)
off

Díky za článek. Banshee mám velmi... velmi rád. Díky.

avatar uživatele
sim16
Dlouholetý uživatel | Cool level: 23 | Denholm
22. 7. 2016 / 19:08:51 (před 8 roky)
off

Konečně! Chybělo mi pět dílů do konce, když vyšel tenhle článek. A dneska jsem si ho konečně mohla přečíst. Teď mám jen jedinou otázku... pro koho mám proboha hlasovat v SZ Awards? GoT nebo Banshee? GoT nebo Banshee? GoT nebo Banshee?

avatar uživatele
Maarti
Uživatel od první verze | Cool level: 17 | Jaime Lannister
22. 7. 2016 / 22:51:53 (před 8 roky)
off

:D díky moc za článek! A ještě víc za ten tón, jakým jsi ho psala :D
Mně se strašně líbí ta surovost podání seriálu jako celku, prostě bitky, mlácení, sex a pořád dokola. Pamatuju se, jak jsem si říkala - aha, tak pro to je to na kabelovce.
Bohužel mi díly nepřežily smrt noťasu, ale snad se k nim nějak dostanu, abych ho mohla dokoukat..

Editováno: 1x | Naposledy: 22. 7. 2016 / 22:53:27
avatar uživatele
Koldik
Dlouholetý uživatel | Cool level: 16 | Number 6
26. 7. 2016 / 11:20:55 (před 8 roky)
off

Banshee som obchadzal a vdaka tomuto clanku som sa trosku navnadil. Mozno, ked porusia par z aktualne sledovanych serialov, tak si dam maraton. 38 casti znie velmi lakavo.

avatar uživatele
Mik
Uživatel od první verze | Cool level: 57 | admirál William Adama
1. 8. 2016 / 12:30:29 (před 8 roky)
off

Banshee je pecka. Chytlo od začátku a nepustilo až do konce. Konec mrzí, ale zakončili to dobře a vše tak nějak uzavřeli. Seriál rozhodně patří mezi nejlepší kousky poslední doby. Stejně ten Burton byl týpek.